Yeni Nesil Diş Hekimliği

Yeni Nesil Diş Hekimliği

A2 Dental Klinik olarak hastalarımızın sağlık ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılanmak, pozitif bilim ve teknolojik ilerlemeleri

A2 Dental Klinik olarak hastalarımızın sağlık ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılanmak, pozitif bilim ve teknolojik ilerlemeleri bir araya getirerek konforlu bir tedavi hizmeti sunarak sağlıklı ve güzel gülüşlere sahip olmalarını amaçlamaktayız. 

“Yeni Nesil Diş Hekimliği ve Kliniği” sloganı ile yola çıkmamızdaki temel amaç; yeni nesil tıbbi teknolojilerin ağız içinde kullanılmasını sağlamak ve hastalarımıza ulaşılması kolay ve konforlu bir tedavi süreci arz etmektir.  Siz değerli danışanlarımızın ve hastalarımızın bildiği üzere ağız ve diş, açık organ olarak yaşamsal faktörlerden olan beslenme ve sindirim sisteminin ilk ve en önemli basamaklarından biridir. Diş ve diş etlerinin koruyucu özellikleri olduğu gibi yapısal olarak tüm sağlamlıklarına rağmen kötü ağız hijyeni, bakımsızlık, gecikmiş veya gözden kaçırılarak atlanmış tedaviler nedeni ile zamanla güçlü özelliklerini kaybeder ve çevresinde bulunan diş eti dokusuna zarar vermeye başlar. Bu süreç bazen tam ters yönü ile de ilerler. Diş etinde oluşan ve sağaltımı yapılmamış bir patoloji tüm dişler için tehdittir. Diş veya diş eti hastalıkları ile başlayan bu süreç genel anatomik sağlık için ciddi sorunlar teşkil eder. Ağız sağlığının korunması tüm anatominin korunması demektir. Yeni nesil diş hekimliği, tam olarak burada devreye girmektedir. Hastalarımızın ilk muayeneden itibaren, tedavi süreçlerinin oluşturulması ve sağlıklı bir ağıza ve gülüşe  kavuşması için tüm aşamalar dijital ve teknolojik olanaklardan yararlanılarak tasarlanmaktadır. Mevcut diş ve diş eti hastalıklarını gidermek için mesleki yeterlilik ve deneyimin yanında, gelişen teknolojik evreleri tedavi sürecine entegre etmek hastalarımız için güven ve konfor alanı sağlamaktadır. Yeni nesil diş kliniğimizde ağız ve ağız içi ile ilgili tüm teşhis ve tedavi sürecini tamamlayabileceğimiz gibi tüm bu süreçlerin teknolojik gelişmelerini de takip etme olanağına sahip olacaksınız.

 

Yeni nesil diş hekimliği ile temel amacımız doğal olanı koruyarak sağlıklı ve estetik bir yapı oluşturmak ve danışanlarımızın kendilerini daha iyi ve sağlıklı hissetmelerini sağlamaktır.

A2 Dent Whatsapp
RANDEVU AL
WHATSAPP