Dijital Diş Hekimliği

Dijital Diş Hekimliği

Diş etinde oluşan ve sağaltımı yapılmamış bir patoloji tüm dişler için tehdittir. Diş veya diş eti hastalıkları ile başlayan

Diş etinde oluşan ve sağaltımı yapılmamış bir patoloji tüm dişler için tehdittir. Diş veya diş eti hastalıkları ile başlayan bu süreç genel anatomik sağlık için ciddi sorunlar teşkil eder. Ağız sağlığının korunması tüm anatominin korunması demektir. Yeni nesil diş hekimliği, tam olarak burada devreye girmektedir. Hastalarımızın ilk muayeneden itibaren, tedavi süreçlerinin oluşturulması ve sağlıklı bir ağıza ve gülüşe  kavuşması için tüm aşamalar dijital ve teknolojik olanaklardan yararlanılarak tasarlanmaktadır. Mevcut diş ve diş eti hastalıklarını gidermek için mesleki yeterlilik ve deneyimin yanında, gelişen teknolojik evreleri tedavi sürecine entegre etmek hastalarımız için güven ve konfor alanı sağlamaktadır. Yeni nesil diş kliniğimizde ağız ve ağız içi ile ilgili tüm teşhis ve tedavi sürecini tamamlayabileceğimiz gibi tüm bu süreçlerin teknolojik gelişmelerini de takip etme olanağına sahip olacaksınız.

 

Yeni nesil diş hekimliği ile temel amacımız doğal olanı koruyarak sağlıklı ve estetik bir yapı oluşturmak ve danışanlarımızın kendilerini daha iyi ve sağlıklı hissetmelerini sağlamaktır.

A2 Dent Whatsapp
RANDEVU AL
WHATSAPP